Кондиціонер TCL TAC-18CHSA/IFP
код товару: 00754
Особливості
LED дисплей
Фільтр NANO Silver
Режимы работы
Обогрев
Осушение
Охлаждение
Режим сна
Турборежим
Функции
Ионизация
Символьный дисплей
Автоматический перезапуск
Cамодиагностика
24 месяцев официальной гарантии от производителя
*Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.6/1.87 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28х90х20.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.2х76х25.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 35 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



