Кондиціонер TCL TAC-18CHSA/KA
код товару: 00749
Особливості
Рестарт
Самоочищення
Компресор GMCC
функції
Функція збереження налаштувань
Таймер
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.445/1.574 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.8х94.6х22.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.2х76х25.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 37.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



