Кондиціонер Zanussi ZACS-18 HPR/A15
код товару: 00540
Особливості
Висновок дренажу в 2 сторони
Автоматичні горизонтальні жалюзі
функції
Функція "HotStart"
Функція "FollowMe"
Функція відтавання "Defrost"
Cамодіагностика
Авторестарт
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.509/1.656 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.5х97х23.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 53.5х104.7х31.7 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 38 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


