Кондиціонер Zanussi ZACS/I-18 HE/A15
код товару: 00544
Особливості
Клас енергозбереження: А
Висновок дренажу в 2 сторони
Автоматичні вертикальні і горизонтальні жалюзі
Додаткова шумоізоляція зовнішнього блоку
Можливість установки модуля Wi-Fi
Функції
Функція "HotStart"
Функція "FollowMe"
Cамодіагностика
Aвторестарт
Режими роботи
Автоматичний, вентилятор, іонізація, нічний, обігрів, осушення, охолодження
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 45 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.41/1.548 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30х85х19.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 53.5х80.2х29.8 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 34 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



