Конвектор СH-1500 MC
Конвектор СH-1500 MC
Реком. площа обслуговування: 20 кв. м
Потужність: 1500 Вт
Терморегулятор: Є
Фільтрація повітря: Ні
Цифровий датчик температури: Немає
Захист від перегріву: Є
Дисплей: Ні
Настінний монтаж: Є
Колесики / ніжки для переміщення: Є
Тип нагрівального елементу: Закритий
Додаткові характеристики
Нагрівальний елемент RX-nano-heateX
Система теплових екранів для посилення конвекції
Подвійна потужність нагрівання (повна і половинна)
Міцний композитний матеріал ніжок
Тип управління Механічне
Можливість використання у ванних кімнатах Ні
Озон Ні
Автоматичне відключення при перекиданні Ні
Захист від замерзання Ні
Клас захисту IP 24
Габарити (ВхШхГ) 59.5 х 46 х 10.7 см
Таймер Ні
Вага 4.6 кг
Колір Білий
36 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна реєстрації бренду США
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 59.5х46х10.7 см |
| Вага: | 4.6 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Закритий |

