Конвектор СH-2000 MC
Конвектор СH-2000 MC
Реком. площа обслуговування: 25 кв. м
Потужність: 2000 Вт
Терморегулятор: Є
Фільтрація повітря: Ні
Цифровий датчик температури: Ні
Захист від перегріву: Є
Дисплей: Ні
Настінний монтаж: Є
Колесики / ніжки для переміщення: Є
Тип нагрівального елементу: Закритий
Нагрівальний елемент RX-nano-heateX
Система теплових екранів для посилення конвекції
Подвійна потужність нагрівання (повна і половинна)
Міцний композитний матеріал ніжок
Клас захисту: IP 24
Габарити (ВхШхГ): 40х83х10.7 см
Таймер: Ні
Вага: 6 кг
Колір: Білий
Тип управління: Механічне
Можливість використання у ванних кімнатах: Ні
Озон: Ні
Автоматичне відключення при перекиданні: Ні
Захист від замерзання: Ні
36 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду США
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 25 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 40х83х10.7 см |
| Вага: | 6 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Закритий |

