Конвектор ECH-1502
код товару: 01113
Країна виробник Німеччина
Гарантія 12 місяців
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 15 кв. м |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 45х60х11 см |
| Вага: | 4.2 кг |

