Конвектор Gorenje OptiHeat 2000 MP
код товару: 731710
Конвектор Gorenje OptiHeat 2000 MP
Особливості
Можливість використання у ванних кімнатах
Захист від замерзання
Клас захисту: IP24
Таймер
Комплектація
Конвектор Gorenje OptiHeat 2000 MP
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна реєстрації бренду Словенія
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 43х92x24 см |
| Вага: | 5.5 кг |
| Колір: | Білий |




