Конвектор OL-2000 M
Конвектор OL-2000 M
Реком. площа обслуговування: 20 кв. м
Потужність 2000 Вт
Терморегулятор: Є
Фільтрація повітря: Ні
Цифровий датчик температури: Ні
Захист від перегріву: Є
Дисплей: Ні
Колесики / ніжки для переміщення: Ні
Тип нагрівального елементу: Закритий
Додаткові характеристики
Автоматична підтримка заданої температури з точністю 1 ° С
Безпека для дітей
Клас захисту: II клас
Габарити (ВхШхГ): 46 х 93 х 11.5 см
Таймер: Ні
Вага: 6.6 кг
Колір: Білий
Тип управління: Механічне
Можливість використання у ванних кімнатах: Є
Озон: Ні
Автоматичне відключення при перекиданні: Є
Захист від замерзання: Є
60 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 46х93х11.5 см |
| Вага: | 6.6 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Закритий |


