Масляний радіатор Gorenje OR 2300 PEM
Масляний радіатор Gorenje OR2300PEM
Особливості
Кількість секцій: 11
З терморегулятором
З таймером
З пультом
Комплектація
Масляний радіатор Gorenje OR2300PEM
Планка з коліщатками (2 шт)
Пульт ДУ
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна реєстрації бренду Словенія
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 2300 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 64х28х53.5 см |
| Вага: | 11.7 кг |
| Колір: | Білий |










