Бойлер Gorenje GBK 120 RN
код товару: 762912
Особливості
Комбінований водонагрівач
Можливість роботи як від електричного нагрівального елементу так і від опалювального котла
Номінальний тиск: 9 бар
Час нагріву від 10°C до 45°C допомогою теплообмінника: 11 хв
Ступінь захисту: IP 25
Середня товщина ізоляції: 40 мм
Кількість змішаної води при 40°C: 224 л
Тепло втрати: 1.77 кВт/24 год
Підключення до водопроводу: 1/2 дюйма
Підключення теплообмінника: з правого боку (3/4 дюйма)
Магнієвий анод
Режим економічного нагріву
Режим "антизамерзання"
Індикація роботи водонагрівача
Вага з водою: 182 кг
Шнур живлення електромережі в комплект не входить!
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 120 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 120 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1000 Вт |
| Тип: | Комбінований |
| Установка: | Вертикальна |
| Підведення труб: | Бічна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 4.6 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 110.3х50х50.7 см |
| Вага: | 62 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |

