Бойлер Gorenje GT10O/B9
код товару: 298350
Особливості
Захист від замерзання
Робочий тиск: 9 бар
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Температурний діапазон: 15-75°C
Напруга: 220-230 V
Номінальний струм: 8.7 А
Тепло втрати: 0.48 кВтг/24 год
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 10 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x2000 Вт |
| Установка: | Вертикальна (над раковиною) |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 0.2 г |
| Вага: | 8 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |

