Бойлер Gorenje WS-U 50 NGV9
код товару: 483095
Особливості
Робочий тиск: 9 бар
Кількість людей при середньому споживанні води: 2
Кількість змішаної води при температурі 40°C: 89/80
Теплові втрати: 1.32/1.45 кВт/24 год
Підключення до водопроводу: 1/2 дюйма
Товщина ізоляційного шару: 17 мм
Ступінь захисту: IP 24
Вибір температури до 75°C
Індикатор роботи нагрівального елементу
За умовчанням встановлено економічний температурний режим
Зовнішнє пластикове покриття
Захисний магнієвий анод
Зворотній клапан
Шнур живлення електромережі в комплект не входить!
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x2000 Вт |
| Установка: | Вертикальна/горизонтальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 1.9 ч |
| Габарити (ВхШхГ): | 56.1х45.4х45.4 см |
| Вага: | 21 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |


