Бойлер Ariston ANDRIS LUX 6 OR EU
код товару: 12002
Бойлер Ariston ANDRIS LUX 6 OR EU
Особливості
Матеріал корпусу: Пластик
Матеріал теплоізоляції: Пінополіуретан
Магнієвий анод
IPX4
Мінімальний тиск води - 0,2 бар
Максимальний тиск води - 6 бар
Час нагріву всього об'єму - 15 хв
Габарити
Габарити (ВхШхГ): 31.5х31.5х25 см
Вага: 5.1 кг
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 41.5х41.5х35 см
Вага в упаковці: 7 кг
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 6 л |
| Форма: | Кубічна |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна (над раковиною) |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням титану |
| Час нагріву: | 15 хв |
| Габарити (ВхШхГ): | 31.5х31.5х25 см |
| Вага: | 5.1 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |




