Бойлер Ariston ARI 300 STAB 570 THER MO EU
Бойлер Ariston ARI 300 STAB 570 THER MO EU
Особливості
Підключення холодної води: збоку
Підключення гарячої води: зверху
Запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску)
Кількість режимів нагріву: 1
Час нагріву 5 год 36 хв ч ?T = 45°С
Теплові втрати при T = 60°С: 2.85 кВт?год за 24 год
Максимальна температура нагріву води: 75°С
Мінімальний тиск води: 0.2 бар
Максимальний тиск води: 6 бар
Клас захисту: IP25D
Вхід холодної води: 3/4"
Вихід гарячої води: 3/4"
12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи + 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 300 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 3000 Вт |
| Тип установки: | Підлоговий |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х3000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 5.36 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 180x57x63.5 см |
| Вага: | 75 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |











