Бойлер Ariston PRO1 ECO 120 V 2K CZ EU
код товару: 01656
Бойлер Ariston PRO1 ECO 120 V 2K CZ EU
Особливості
Внутрішній діаметр: 412 мм
Товщина теплоізоляції зверху бака: 15 мм
Товщина теплоізоляції в сторін баку: 18.5 мм
Макс робочий тиск: 8
Матеріал нагрівального елементу: Мідь
Тепло втрати при 65°C: 1.60
Час нагріву при ?T 45C: 3.08
Вольтаж: 230 Частота: 50/60
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 120 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1200 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 3.08 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 110.8x45x47 см |
| Вага: | 27.6 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |



