Бойлер Ariston PRO1 ECO 50 V 1.8K PL DRY HE
Бойлер Ariston PRO1 ECO 50 V 1.8K PL DRY HE
Особливості
Італійський дизайн
Технологія WaterPlus: до 16% більше гарячої води
Функція ECO EVO на базі технології CoreTECH: до 14% економії електроенергії
Збільшений магнієвий анод
Технологія не змішування холодної та гарячої води NANOMIX
Термостат з подвійним запобіжником
Стійкий ізоляційний матеріал: поліуретан
Товщина термоізоляції: 18.5 мм
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х900 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням титану |
| Час нагріву: | 1.27 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 55.3x45x47 см |
| Вага: | 16 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |











