Бойлер Ariston SB R 100 V
Подивитися аналог бойлер ARISTON SG1 100 V
Особливості
Потужність 1500 Вт
Обсяг 100 л
Форма циліндрична
Установка вертикальна
Габарити (ВхШхГ) 91.3х48х48см
Вага 26кг
Тип управління механічне
Тип установки настінний
Макс. температура нагріву: 75°C
Тиск води (min/max): 1.5/8 атм
Тип підключення: нижнє
Нагрівальний елемент: мідний ТЕН
Автоматичне включення/вимикання
Захист від включення без води
Захист від перегріву
Захист від накипу: магнітні
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 36 місяців на бак
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Час нагріву: | 3.87 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 91.3х48х48 см |
| Вага: | 26 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |








