Бойлер Atlantic O'Pro Horizontal HM 080 D400-1-M
Бойлер Atlantic O'Pro Horizontal HM 080 D400-1-M
Особливості
ІР24, магнієвий анод
Тільки горизонтальна установка
Мідний нагрівальний елемент
Антикорозійний захист O'Pro
К-ть користувачів: для 3-4-х чол .: 80-100 л.
Мінімальний час нагріву від 15 до 65°С, хв: 165
Комплектація
Водонагрівач
Запобіжний клапан
Діелектрична муфта
Інструкція
Гарантія: Внутрішній бак - 5 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 80 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Горизонтальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Час нагріву: | 2.45 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 81.1x43.3x45.1 см |
| Вага: | 22 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Єгипет |











