Бойлер Atlantic OPRO Turbo VM 050 D400-2-B
Бойлер Atlantic OPRO Turbo VM 050 D400-2-B
Особливості
ІР24
Захист від перегріву
Магнієвий анод
Напруга в електромережі: 230 В (220/240 В)
Споживання електроенергії для підтримки температури при 65 ° C: 0,95 кВт / добу
ТЕН підвищеної потужності
Технологія O'Pro
Запобіжний клапан 3 в 1
Підключення: 1/2 "
Робочий тиск атм .: 8
Комплектація
Бойлер
Запобіжний клапан
Діелектрична муфта
Інструкція
Гарантія: Внутрішній бак - 5 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х2500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Час нагріву: | 1.06 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 58.2x45.1x43.3 см |
| Вага: | 17 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Україна |












