Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 C 1500W
Особливості
Сучасна електронна панель з індикацією і відображенням процесу нагріву води
"Ручний режим
Режим «антизамерзання»
Робочий бак і колба Тена покриті емаллю з вмістом цирконію
Патрубки подачі холодної і відбору гарячої води з нержавіючої сталі
Надточний капілярний термостат - економія електроенергії до 15%
Захист від перегріву
Клас захисту IP 24 - можна встановлювати у ванних кімнатах
Клас енергоефективності ErP - В
Діаметр патрубків підключення ? дюйма
Відстань між патрубками 100 мм
Відстань між кріпленнями 184 мм
Комплектація
Водонагрівач
Кабель з вилкою
Запобіжний клапан
Діелектрична муфта
Кронштейн
Документація
Гарантія: Внутрішній бак - 7 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Час нагріву: | 2.07 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 90.4х34.2х34.7 см |
| Вага: | 19 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Єгипет |








