Бойлер Atlantic Vertigo MP 025 F220-2E-BL
Особливості
Форма: Плоска (Прямокутна)
ІР24
Два незалежних бака
Захист від перегріву
Магнієвий анод
Час нагріву: 1.5 г
Double Tank Technology
Режим "FROST FREE"
Патрубки подачі холодної і відбору гарячої води з нержавіючої сталі
Захист від перегріву в кожному баку
Комплектація
Водонагрівач
Два кронштейна
Запобіжний клапан
Діелектрична муфта
Шнур живлення з вилкою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Шаблон для монтажу
Гарантія: Внутрішній бак - 5 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 25 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1000 Вт |
| Установка: | Вертикальна/горизонтальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Час нагріву: | 1.5 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 60x49x31 см |
| Вага: | 17 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Єгипет |









