Бойлер Eldom Favourite 30 SLIM WV03039
код товару: 00903
Особливості
Форма: slim
Енергозбереження
Щільний ізоляційний шар з пінополіуретану забезпечує економію за рахунок низьких теплових втрат
Довговічність
Бак з покриттям з зносостійкого цирконієвої емалі і двома магнієвими протекторами для оптимального захисту від корозії
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 30 л |
| Форма: | Slim |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Габарити (ВхШхГ): | 56x38.7x41 см |
| Вага: | 14 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Болгарія |



