Холодильник BOSCH KDN55NL20U
код товару: 14002
Холодильник BOSCH KDN55NL20U
Особливості
Iнтегрована вертикальна ручка
Передні ніжки регулюються за висотою / ролики позаду приладу
Екорежим
Режим швидкого заморожування
Сигнал відчинених дверцят
Світлодіодне освітлення
Фільтр очищення повітря AirFreshfilter
Оснащення
Зона свіжості
Перевішувані двері
Лоток для яєць
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) закаленное стекло, 5 шт
Дверні кошики 3 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Полиця для пляшок у дверях
Багатопотокове охолодження
Морозильна камера
Суперзаморожування
Кількість секцій у морозильній камері 2 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 147 л |
| Загальний обсяг: | 453 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 338 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 186 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 186х70х75 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 76 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (378 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 17 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |





