Холодильник Bosch KDN56XIF0N
Холодильник Bosch KDN56XIF0N
Особливості
Холодильник XXL: забезпечує набагато більше місця для Ваших продуктів
VitaFresh: довше зберігає їжу свіжою завдяки більш низькій температурі для риби і м'яса і регульованою вологості для фруктів і овочів
Perfect Fit: прилад можна розміщувати впритул до стін і меблів - зручні можливості установки
Світлодіодне підсвічування: рівномірне освітлення холодильної камери без відблисків на протязі всього терміну служби приладу
Полку EasyAccess: висувна скляна полиця для зручного завантаження і вивантаження продуктів, відмінний огляд продуктів
Індикатор закриття дверцят
Перестановка дверцят
LED освітлення
Приховані дверні ручки
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 112 л |
| Загальний обсяг: | 522 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 410 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 193 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 193x70x80 см |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Вага (кг): | 88 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+++ (190 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 20 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |





