Холодильник Bosch KGN39IJ3A
Холодильник Bosch KGN39IJ3A
Особливості
Інтегровані вертикальні ручки дверей
Яскраве освітлення холодильної камери
Роздільне електронне регулювання температури в холодильній і морозильній камерах
Кількість незалежних контурів охолодження - 2
Акустичний сигнал та електронний індикатор відкритих дверей
Система попередження про несправності та критичне підвищення температури з допомогою акустичного сигналу та візуальної індикації
Зона свіжості з температурою близькою до 0 ° C і загальним об'ємом 24 л
2 контейнера VitaFresh ?0 ° C? з регулюванням температури: м'ясо та риба залишаються свіжими неймовірно довго
Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow
Фільтр очищення повітря AirFreshFilter з системою захисту від утворення бактерій AntiBacteria
Підвісна металева хромована решітка для пляшок
Функція швидкого охолодження Super Сooling
Лоток для яєць
Полку для пляшок підвісна
Холодильне відділення
Багатопотокове охолодження: Є
Суперохолодження: Є
Матеріал полиць холодильного відділення: Ударостійке скло
Кількість полиць в холодильній камері: 5 шт.
Кількість полиць в двері/дверях: 4 шт.
Контейнер для овочів: 1 шт
Морозильне відділення
Кількість відділень: 3
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 87 л |
| Загальний обсяг: | 366 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 279 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x60x66 см |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Вага (кг): | 75.7 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (273 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Туреччина |








