Холодильник Edler ED-110DFW
код товару: 14111
Холодильник Edler ED-110DFW
Особливості
Механічний контроль температури
Стильне внутрішнє освітлення
Поглиблена ручка
Регульовані ніжки
Перевішування дверей
Кількість полиць в холодильна камері 2 шт.
Рівень шуму: 42 дБ
Хладагент: R600a
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування холодильної камери: | Frost free |
| Тип: | Однокамерний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Загальний обсяг: | 80 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 80 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 84.5 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кліматичний клас: | N-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.5х44х44 см |
| Вага (кг): | 17 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |





