Холодильник Edler EM-400RWEN
код товару: 12516
Холодильник Edler EM-400RWEN
Особливості
Клас захисту від ураження електричним струмом: I
Точний електронний контроль температури
LED-освітлення холодильної камери
Функція швидкого заморожування
Багатопотокова система охолодження
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 3 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 76 л |
| Загальний обсяг: | 295 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 219 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 188 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 188х63х59.5 см |
| Потужність заморожування: | 4 кг/добу |
| Вага (кг): | 61 кг |
| Клас енергоспоживання: | A + (286 кВтг/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |


