Холодильник Grifon NFN-185W
код товару: 13648
Холодильник Grifon NFN-185W
Особливості
Без дисплею
Без льодогенератора
Тип керування електронне
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
30 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 75 л |
| Загальний обсяг: | 285 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 210 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 196 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 185x60x60 см |
| Потужність заморожування: | 6 кг/добу |
| Вага (кг): | 40 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (235 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 17 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |




