Холодильник Hotpoint-Ariston XH9 T1I W (UA)
Холодильник Hotpoint-Ariston XH9 T1I W (UA)
Особливості
Антибактеріальне покриття
Ящик для овочів Fresh Crisper +
Зона свіжості (Chiller)
Зона свіжості 3 in 1 Zone
Функція Швидке охолодження (Super Cool)
Функція Регулювання температури холодильного відділення
Акустичний сигнал відчинених дверей
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/кількість)
Скло з металізованим профілем / 3 шт
Дверні кошики 4 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Так |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 105 л |
| Загальний обсяг: | 407 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 264 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 201 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 201х60х72 см |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Вага (кг): | 65 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (322 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 17 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Польща |










