Холодильник Indesit LI7 SN1E W
код товару: 13977
Холодильник Indesit LI7 SN1E W
Особливості
Технология 6TH Sense
Перевішувані двері
Кліматичний клас N-T (від +16 до +43 C)
Рівень шуму 40 дБ
Холодильне відділення
Суперохолодження
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) Стекло, 3 шт
Дверні кошики 3 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Полиця для пляшок у дверях
Морозильне відділення
Суперзаморожування
Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
Комплектація
Холодильник
Набір для перенавешиванія дверей
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost (Frost Free) |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 98 л |
| Загальний обсяг: | 295 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 197 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 176 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 176.3x59.5x65.5 см |
| Потужність заморожування: | 4.5 кг/добу |
| Вага (кг): | 65 кг |
| Клас енергоспоживання: | A+ (303 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 17 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Польща |


