Холодильник LG GW-B509SEDZ
код товару: 12477
Холодильник LG GW-B509SEDZ
Особливості
Технологія Door Cooling +
Інверторний Лінійний Компресор
Складна полку
Зона свіжості FRESH Balancer і FRESH Converter
Технологія Smart ThinQ™ з керуванням через WiFi
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 3 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: в дверях, підвісна
Морозильне відділення
Генератор льоду: лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Полку для вина (на 5 пляшок)
Складна полку
Лоток для яєць
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Smart-управління: | Так |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний-лінійний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 107 л |
| Загальний обсяг: | 384 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 277 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x59.5x67.5 см |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Вага (кг): | 74 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (270 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 19 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Бежевий |
| Країна виробник: | Польща (Бренд Корея) |







