Холодильник Samsung RB38T603FWW/UA
код товару: 13005
Холодильник Samsung RB38T603FWW/UA
Особливості
Технологія Space Max
Технологія All-Around
Ніякого інею з No Frost
Зона свіжості Fresh Zone
Щоб збільшити термін зберігання овочів, зелені і фруктів, пишіть в зону з контрольованою вологістю Humidity Fresh +
Швидке охолодження і заморожування
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло/ 3 шт.
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полиця для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Лоток для яєць
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 112 л |
| Загальний обсяг: | 400 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 273 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x59.5x65.8 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 70 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (320 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 18 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Польща (Бренд Корея) |






