Холодильник Samsung RS54N3003EF/UA
код товару: 12462
Холодильник Samsung RS54N3003EF/UA
Особливості
Серія New ES
Multi Flow (Багатопотокова система)
VoltControl
Внутрішня LED підсвічування
Дзодоратор
Режим відпустки
Звукова індикація відкритих дверей
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 5 шт
Дверні кошики: 9 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Генератор льоду: лоток
Кількість секцій в морозильній камері: 6 шт
Комплектація
Холодильник
Контейнер для яєць
Інструкція
Гарантія
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Side-by-side |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Бічна морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 179 л |
| Загальний обсяг: | 535 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 356 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 178.9 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 178.9х91.2х73.4 см |
| Вага (кг): | 98 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (455 кВт/рік) |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Бежевий |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |





