Холодильник Samsung RS61R5041B4/UA
код товару: 12464
Холодильник Samsung RS61R5041B4/UA
Особливості
Функція Power Cool
Функція Power Freeze
Внутрішнє LED освітлення
Відділення для молочних продуктів
Зона свіжості
Режим "Відпустка"
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях, підвісна
Морозильне відділення
Генератор льоду: Є
Кількість секцій в морозильній камері: 6 шт
Комплектація
Холодильник
Контейнер для яєць
Інструкція
Гарантія
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Side-by-side |
| Дисплей | Так |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Бічна морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 229 л |
| Загальний обсяг: | 647 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 418 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 178 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 178х91.2х71.6 см |
| Потужність заморожування: | 14 кг/24 г |
| Вага (кг): | 101 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (420 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 10 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |







