Холодильник Samsung RT38K5400S9/UA
код товару: 12465
Холодильник Samsung RT38K5400S9/UA
Особливості
Multi Flow (Багатопотокова система)
Система Twin Cooling
Технологія VoltControl
Внутрішня LED підсвічування
Дезодоратор
Зона свіжості
Рівень шуму, дБ: 41 дБ
Хладагент: R600a
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 2 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 80 л |
| Загальний обсяг: | 397 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 295 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 178.5 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 178.5x67.5x71.5 см |
| Вага (кг): | 74 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (290 кВт/рік) |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Таїланд (Бренд Корея) |






