Холодильник Sharp SJ-BB10IMXW1-UA
Холодильник Sharp SJ-BB10IMXW1-UA
Особливості
Прихований випарник NanoFrost
Функція Odour Neutral
Система Adapti Lift
Спеціальний дверний механізм SpaceSaverDoor
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 4 шт
Дверні кошики: 3 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Генератор льоду: Немає
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 106 л |
| Загальний обсяг: | 336 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 230 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 186 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 186х59.5х65 см |
| Потужність заморожування: | 4.5 кг/добу |
| Вага (кг): | 67 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (306 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 20 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Туреччина |

















