Холодильник Siemens KA90GAI20
Холодильник Siemens KA90GAI20
Особливості
Зовнішня електронна індикація температури на цифровому дисплеї
Незалежне регулювання температури в холодильній і морозильній камері
Система рівномірного багатопотокового охолодження multiAirflow
Функція швидкого охолодження superCooling
Функція швидкого заморожування superFreezing з автоматичним відключенням
Акустичний сигнал відкритих дверей
Система попередження про несправності та критичне підвищення температури з допомогою акустичного сигналу та візуальної індикації
Функція попередження про помилку в пам'яті приладу
Диспенсер з підсвічуванням для приготування кубиків льоду, подрібненого льоду та охолодження води
Вбудований фільтр для води
Дверний відсік MultiBox
2 прозорих висувних бокси для заморожування
Календар заморожування
Зручні вертикальні ручки дверей (алюміній)
Сучасне світлодіодне освітлення
Сучасний дизайн з металевими аплікаціями в інтер'єрі
Ролики спереду та ззаду для зручного пересування приладу
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло/3 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Льдогенератор: з автоматичним наповненням
Кількість секцій в морозильній камері: 8 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | Динамічна |
| Тип: | Side-by-side |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний-лінійний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Бічна морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 163 л |
| Загальний обсяг: | 522 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 359 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 177 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 177x91x72 см |
| Потужність заморожування: | 11 кг/добу |
| Вага (кг): | 108 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (432 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 4 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Корея (Бренд Корея) |


