Холодильник Whirlpool W7 921I OX
код товару: 12447
Холодильник Whirlpool W7 921I OX
Особливості
Лінія дизайну (серія) W Series
Кліматичний клас: SN-T (від +10 до +43 C)
Хладагент: R-600a
Рівень шуму: 40 дБ
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло з профілем, 3 шт
Дверні кошики: 4 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Без льдогенератора
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 104 л |
| Загальний обсяг: | 407 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 264 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 201 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 201x59.6x67.6 см |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Вага (кг): | 72 кг |
| Клас енергоспоживання: | A++ (281 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 17 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Польща |







