Холодильник Whirlpool W9 921C W
код товару: 12448
Холодильник Whirlpool W9 921C W
Особливості
Зона свіжості
Можливість регулювання температури і вологості: є
Функція самодіагностики: є
Хладагент: R-600a
Рівень шуму: 42 дБ
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло з профілем, 3 шт
Дверні кошики: 4 шт
Полка для пляшок: У дверях, підвісна
Морозильне відділення
Без льдогенератора
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 97 л |
| Загальний обсяг: | 388 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 251 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 201 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 201.1x59.5x65.5 см |
| Потужність заморожування: | 13 кг/добу |
| Вага (кг): | 76 кг |
| Клас енергоспоживання: | A++ (271 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Польща |






