Морозильна камера ARCTIC AML-220
код товару: 12327
Морозильна камера ARCTIC AML-220
Особливості
Швидка заморозка
Захист від перепадів напруги
Антікорозійні покриття
Рівень шуму 42 дБ
Комплектація
Морозильна скриня ARCTIC AML-220
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Скриня |
| Тип управління: | Механічне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 198 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Енергоспоживання: | 219 кВт/р |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Дисплей: | LED |
| Автономне збереження холоду: | 35 г |
| Вага: | 34 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х94.5х52.3 см |
| Колір: | Білий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Китай |





