Морозильна камера Indesit DFZ 5175
код товару: 13031
Морозильна камера Indesit DFZ 5175
Особливості
Можливість переважування дверей: немає
Хладагент: R 600
Комплектація
Морозильна камера
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Вертикальна камера |
| Тип управління: | Електронне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 250 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Кіл-ть відділень: | 7 |
| Енергоспоживання: | 307 кВт/рік |
| Система розморожування: | No Frost |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Вага: | 68 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 175x60x64 см |
| Колір: | Білий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Росія |

