Морозильна камера Prime Technics FS 805 M
код товару: 13604
Морозильна камера Prime Technics FS 805 M
Особливості
Захист від перепадів напруги
Тип ручки: інтегрована
Генератор льоду
Комплектація
Морозильна камера
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Вертикальна камера |
| Тип управління: | Механічне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 60 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Кіл-ть відділень: | 3 |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 3 кг/добу |
| Кліматичний клас: | ST |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Вага: | 24 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 84x47.5x51 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |






