Посудомийна машина Bosch SRS2IKI02K
Посудомийна машина Bosch SRS2IKI02K
Особливості
Акустичний сигнал завершення програми
Використання таблеток "все в 1"
Захист від протікання
Режим половинного завантаження
Таймер відстрочки старту
Тип мотора iнверторний EcoSilence Drive
Основні програми
Швидка
Автоматична 45-65 °C
Інтенсивна 70°
Економна
Індикатори
Наявності ополіскувача
Наявності солі
Режимів роботи
Датчики
Завантаження
Чистоти води
Індикація часу
Сигнал завершення програми
Комплектація
Посудомийна машина
Внутрішнє оснащення
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип вбудовування: | Вузька (45 см) |
| Установка: | Отдельностоящая (соло) |
| Двигун: | Інверторний |
| Половинна завантаження: | Немає |
| Завантаження комплектів посуду: | 9 |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Клас миття: | A |
| Клас сушки: | A |
| Тип управління: | Електронне |
| Кількість програм миття: | 4 |
| Кількість температурних режимів: | 4 |
| Аквастоп: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Споживання води: | 9.5 л |
| потужність підключення: | 2400 Вт |
| Тип сушки: | Конденсаційна |
| Споживання електроенергії за цикл: | 0.78 кВт/г |
| Вага: | 37.346 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.5x45x60 см |
| Колір корпусу: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Польща |














