Безкоштовна доставка
Пральна машина BOSCH WAJ20170UA
код товару: 19068
Пральна машина BOSCH WAJ20170UA
Особливості
Мотор EcoSilence Drive
Барабан WaveDrum
Програми прання
Ковдри
Супер 15/30
Делікатна/шовк
Вовна
Коротка програма/змішані тканини
Гіпоалергенна прання
Бавовна 20
Бавовна 40
Бавовна Еко
Бавовна 90
Функції
Функція дозавантаження
Індикація ходу програми
Відкладений старт
Оптимізація споживання води/електроенергії
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 0.63 кВт/г |
| Споживання води: | 45 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 13 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.8x59.8x59 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 68.4 кг |
| Країна-виробник товару: | Туреччина (Бренд Німеччина) |





