Пральна машина Bosch WAT28461ME
Пральна машина Bosch WAT28461ME
Особливості
EcoSilence Drive: довговічний безшумний мотор
Дизайн antiVibration
Проточний датчик
ActiveWater: система економічного споживання води
Багатоступенева система захисту від протікання
3D-AquaSpar
Контроль піноутворення
Контроль дисбалансу
Удосконалена система дозування води за ступенем завантаження та типу тканини
Електронний контроль процесу прання, програм і температури
Великий світлодіодний дисплей
Індикація передозування миючого стредства
Дитячий замок
Акустичний сигнал закінчення програми
Ємність для рідкого миючого засобу
Програми прання
Темне білизна
Oчищення барабана
Блузки/Сорочки
Спорт/Фітнес
Змішана білизна
Гігієнічна прання
Cуперкороткі 15/30
Вовна
Tонкое білизна/шовк
Функції
VarioPerfect
Старт/Пауза
Вибір швидкості віджиму
Режим "Без віджиму"
Функція перезавантаження Reload
Додаткові характеристики
Рівень шуму в режимі прання: 50 дБ
Рівень шуму в режимі віджимання: 74 дБ
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 8 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.78 кВт/ч |
| Споживання води: | 45 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.8x59.8x59 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Німеччина) |

