Пральна машина BOSCH WLT24440BY
код товару: 01316
Пральна машина BOSCH WLT24440BY
Особливості
Технологія ActiveWater ™ Plus
Система 3D-AquaSpar
Контроль піноутворення
Контроль дисбалансу
Програми прання
Бавовна
Синтетика
Вовна
Супер 15хв./30хв.
Змішані тканини
Нічне прання
Ополіскування
Віджимання
Злив
Антиаллергенная прання
Сорочки/Блузи
Темні тканини
Спортивний одяг
Пухові вироби
Шовк/Тонкі тканини
Очищення барабана
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6.5 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.67 кВт/ч |
| Споживання води: | 40 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 19 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.8х59.8х44.6 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Німеччина) |



