Пральна машина Bosch WAW 28560 EU
Пральна машина Bosch WAW 28560 EU
Особливості
Автоматичне розпізнавання піни у воді та запуск додаткового ополіскування
Автоматична оптимізація споживання води та електроенергії в залежності від завантаження
Барабан VarioDrum: можливість інтенсивного і дбайливого прання одночасно
Блокування приладу від дітей
Двигун нового покоління EcoSilence Drive
Діаметр отвору завантажувального люка: 32 см, кут відкривання дверцят: 171 °
Індикація кількості споживаної води та електроенергії
Контроль дисбалансу
Багаторівневий захист від протікання води
Низький рівень шуму під час роботи завдяки додатковій кришці внизу приладу
Обсяг барабана: 65 л
Спеціальні антивібраційні смуги на бічних стінках приладу
Спеціальна програма для чищення барабана з автоматичним нагадуванням про необхідність виконання
Технологія дбайливого споживання води ActiveWater ™ Plus
Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи часу з незмінно найкращим результатом прання
Рівень шуму (прання/віджим): 48/72 дБ
Циркуляційний сенсор для контролю оптимальних витрат води
Ексклюзивна система автоматичного видалення плям AntiStain для видалення 4 видів плям з можливістю комбінування з тандартного програмами
Електронний контроль виконання всіх програм прання, рівня температури і обраних додаткових опцій
Програми прання
Коротка програма/змішані тканини
Спідня білизна
Антиалергійна
Сорочки/блузи
Синтетика (декілька програм)
Спортивний одяг
Супер 15'
Темні тканини
Тонкі тканини/шовк
Бавовна (декілька програм)
Шерсть/ручне прання
Функції
Вибір кількості обертів віджимання
Вибір виду плям
Вибір температури
Легка прасування
Попереднє прання
Програмування старту
AquaPlus
EcoPerfect
SpeedPerfect
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.69 кВт/ч |
| Споживання води: | 51 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.5х60х59 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Німеччина |





