Пральна машина Gorenje WEWI 72S3S
Пральна машина Gorenje WEWI 72S3S
Особливості
SteamTech: обробка парою для розгладження складок
Звуковий сигнал SoftSound
Самоочищення SterilTub
Ребра жорсткості StableTech
Плоска дверцята
Блокування панелі керування
Особливості барабана
Матеріал барабана карботек
Хвильова перфорація барабана, хвилеподібною формою 3D-ребер
Програми
Бавовна
Мікс/Синтетика
Шерсть/Ручне прання
Антиалерген
Автоматична
Сорочки
Швидка 20 хв
Пухові речі
SteamTech: обробка парою для розгладження складок
Функції
Функція пара
Економічне прання
Прасування
Додаткове полоскання
Режим відкладеної прання
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.81 кВт/р |
| Споживання води: | 56 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | LED-індикація |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х46.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 64.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Словенія |



