Пральна машина Indesit BWSA 51052W
код товару: 12576
Пральна машина Indesit BWSA 51052W
Особливості
Технологія Push & Wash
функції
Регулювання температури
Відключення і регулювання обертів центрифуги
Відкладений старт
Старт/Пауза
Програми
Бавовна щоденне
Синтетика щоденне
Кольорові тканини
Делікатні тканини
Швидко 30 хв
Бавовна 40°C
Синтетика
Змішане
Бавовна 60°C
Білий бавовна
Спорт
Пух перо
Вовна
видалення запахів
Полоскання + Віджим
Віджимання + Злив
Комплектація
Пральна машина
Документація
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Колекторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 5 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.89 кВт/г |
| Споживання води: | 38 л |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | LED-індикація |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 88х59.5х42.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 62.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія |

